Jumpsuit i co dalej?

Stworzyłaś markę tworzącą kombinezony i co?

Co jeszcze będziesz robić, sukienki, spodnie?

Dlaczego kombinezony?

Myślisz, że Polki lubią kombinezony?

Stworzyłam markę szyjącą kombinezony. Dlaczego?

Od wielu lat obserwuję polską branże odzieżową, to niesamowite, że na rynku jest tak wiele jakościowych  polskich marek. Widać niesamowity rozwój, w świadomości konsumentów.  Od zawsze wiedziałam, że jak w moim życiu dojrzeje do momentu, w którym odważę się spełnić drzemiące głęboko marzenie, to zawsze na pierwszym miejscu będzie jakość. Jednak przez lata, kiedy ja jeszcze nie przeszłam z etapu marzenia do działania, powstało wiele marek dających jakość, piękne projekty, dobre tkaniny…

T-shirty, dresy, sukienki to ciągle nie to – myślałam Zawsze miałam w szafie parę kombinezonów, zawsze jak je ubierałam czułam się  w nich dobrze. I tak zaczęłam rysować na kartce różne modele, różne pomysły zaczęły rodzic się w głowie. Postanowiłam, ze stworze markę, która będzie szyła właśnie kombinezony.

Kombinezon damski to ubiór kompleksowy. Wybierając kombinezon nie musisz odpowiadać sobie na pytanie „czy góra pasuje do dołu? Czy kolory są odpowiednie?” Jeden wybór, gwarantuje Ci zawsze stylowy wygląd. Kombinezon możesz ubrać zamiast sukienki, albo zamiast spodni.

Nie ważne czy tworzysz szafę kopsułową, czy masz ogromną garderobę czy pakujesz się na wyjazd w jedną walizkę. Kombinezon to Twój MUST HAVE!

Oczywiście zgodzę się z Tobą, że samymi kombinezonami szafy nie wypełnisz. Jest to jedna z części garderoby, która pozwoli pokazać Ci się w tłumie.

Chce tworzyć markę, która będzie się wyróżniać, dlatego właśnie odpowiedź jest prosta. Będziemy szyć kombinezony! Planujemy zarażać Was miłością do nich! Chcemy czerpać od Was inspirację i dawać Wam nasze!

A jaki będzie następny krok?

Następny krok już się szyje, możemy zdradzić, że będzie to również coś jednoczęściowego.

Mamy Jumpsuit, a następnie …suit?